Kowalewska Aniela

Doradztwo podatkowe

Usługi z zakresu porad i wypełniania zeznań podatkowych.

O mnie


Witam na mojej witrynie, jestem Aniela Kowalewska przez 10 lat pracowałam w dużej korporacji, gdzie zdobyłam solidne doświadczenie. Przez kolejne 5 lat wypełniałam zeznania na zlecenie dla firm mniejszych czy większych, ale również dla osób prywatnych. Dzięki temu jestem w stanie szybko i ze starannością wypisać każdy dokument dotyczący podatków. Nie ma dla mnie znaczenia, czy jest to PIT, książka przychodów i rozchodów czy inna forma rozliczenia podatkowego.

Usługi

Tutaj dowiesz się co odnajdziesz na naszej witrynie

Porady podatkowe

Udzielam porad w zakresie podatków, ale też finansów i księgowości. W ramach szerszej współpracy prowadzę szkolenia pracowników. Kursy te prowadzę też z obsługi standardowych programów księgowych.

Wypełnianie PITów

Jeśli nie masz czasu lub nie potrafisz wypełniać PITów to jestem do Twoich usług. Z pełną starannością wypiszę zeznanie podatkowe każdego rodzaju.

Aktualności

Interesują Cię nowości, które pojawiają się w prawie podatkowym? Ten dział został stworzony dla Ciebie! Przystępnie napisane artykuły, które będą w pełni zrozumiałe nawet dla niewtajemniczonych w prawniczy żargon.

Podatki

Masz problem z podatkami? Razem z pewnością znajdziemy najbardziej korzystne rozwiązanie! Napisz do mnie już teraz, a ja postaram się jak najszybciej rozpatrzyć Twoją sprawę.

Blog

transakcje rajowe

Czym jest pośrednia transakcja rajowa?

Prawo podatkowe bardzo często sprawia niemały kłopot polskim przedsiębiorcom. Jest to jeden z najszybciej zmieniających się przedmiotów gospodarczych. Ciągłe regulacje…

Newsletter

Chcesz wiedzieć kiedy pojawią się nowe wpisy na moim blogu? Zostaw swój adres e-mail, a będziesz na bieżąco!

Kontakt

Chcesz rozpocząć współpracę? Napisz do mnie!

Informacje kontaktowe

+48 734 069 328
aniela@mm.pl
ul. Kołecznikowa 30
Olsztynek 24-564