Kowalewska Aniela

Doradztwo podatkowe

Usługi z zakresu porad i wypełniania zeznań podatkowych.

O mnie


Witam na mojej witrynie, jestem Aniela Kowalewska przez 10 lat pracowałam w dużej korporacji, gdzie zdobyłam solidne doświadczenie. Przez kolejne 5 lat wypełniałam zeznania na zlecenie dla firm mniejszych czy większych, ale również dla osób prywatnych. Dzięki temu jestem w stanie szybko i ze starannością wypisać każdy dokument dotyczący podatków. Nie ma dla mnie znaczenia, czy jest to PIT, książka przychodów i rozchodów czy inna forma rozliczenia podatkowego.

Usługi

Tutaj dowiesz się co odnajdziesz na naszej witrynie

Porady podatkowe

Udzielam porad w zakresie podatków, ale też finansów i księgowości. W ramach szerszej współpracy prowadzę szkolenia pracowników. Kursy te prowadzę też z obsługi standardowych programów księgowych.

Wypełnianie PITów

Jeśli nie masz czasu lub nie potrafisz wypełniać PITów to jestem do Twoich usług. Z pełną starannością wypiszę zeznanie podatkowe każdego rodzaju.

Aktualności

Interesują Cię nowości, które pojawiają się w prawie podatkowym? Ten dział został stworzony dla Ciebie! Przystępnie napisane artykuły, które będą w pełni zrozumiałe nawet dla niewtajemniczonych w prawniczy żargon.

Podatki

Masz problem z podatkami? Razem z pewnością znajdziemy najbardziej korzystne rozwiązanie! Napisz do mnie już teraz, a ja postaram się jak najszybciej rozpatrzyć Twoją sprawę.

Blog

szkolenia pracownicze

Dlaczego warto szkolić pracowników?

Dobry pracownik jest dla firmy prawdziwym skarbem. Musi posiadać rzetelną, merytoryczną wiedzę na temat danej branży, ale konieczna są też…

szkolenie bhp

Jakie powinny być usługi BHP?

Każdy pracodawca jest zobowiązany do zagwarantowania swoim pracownikom odpowiedniego bezpieczeństwa. Aby było to możliwe, konieczne może się okazać organizowanie okresowych…

Newsletter

Chcesz wiedzieć kiedy pojawią się nowe wpisy na moim blogu? Zostaw swój adres e-mail, a będziesz na bieżąco!

Kontakt

Chcesz rozpocząć współpracę? Napisz do mnie!

Informacje kontaktowe

+48 734 069 328
aniela@mm.pl
ul. Kołecznikowa 30
Olsztynek 24-564